مشاوره و سفارش

چه واکس های برای کیف و کفش وجود دارد؟

واکس کیف و کفش چرم به دو شکل در بازار یافت میشود. نوع کرم که ماده ای تمیز کننده است و درخششی مات به ظاهر کفش میدهد. شاید این گزینه برای کفش های که سفت و خشک شده اند گزینه مناسبی باشد. کرم تمیز میکند و جلا میدهد. این نوع واکس برای افرادی که به تازگی میخواهند کفش خود را واکس بزنند و به نوعی تازکار هستند مناسب است یا افرادی که بسیار عجله دارند و میخواهند سریع ظاهر کفش خود را بهبود دهند.

واکس‌های جامد کرمی:

واکس‌های جامد کرمی از جمله قدیمی‌ترین نوع واکس کفش چرم می‌باشند. به این صورت که مقداری از واکس توسط فرچه یا اسفنج مخصوص برداشته و بر روی سطح کفش مالیده می‌شود.

 

عدم استفاده از واکس:

در صورت استفاده نکردن از واکس و روغن مناسب، چرم پوسته پوسته می شود، چین و چروک می خورد و ساییدگی ها رویش ظاهر خواهند شد. پس از واکس های متفرقه و نامناسب استفاده نکنید. از واکس های مایع یا کرمی استفاده نکنید چرا که به مرور زمان تاثیرات منفی روی چرم خواهند گذاشت. به جای آن واکس های جامد و عادی را مورد مصرف قرار دهید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع واکس چرمبه صورت جامد، مایع و ابریکارتنموجودتماس بگیرید
انواع براق کنندهبه صورت اسپری، جامد و مایعکارتنموجودتماس بگیرید
لوازم کفش و کفاشی انواع ملزومات تولید و نگهداری کفشکارتن/کیسهموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت واکس و پولیش درخشان با هدف ایجاد مجموعه متخصص و علمی در زمینه تولید و فروش براق کننده ها (واکس و پولیش) راه اندازی شده و از همان آغاز با بهره مندی از کادر مدیریت با تجربه و بخش بازرگانی متعهد و متخصص با روش نوین در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرد که هدف نهایی ما ورود به بازارهای جهانی و اعتلای نام ایران و برند ایرانی است.

مدیر واکس درخشان

مدیر مجموعه واکس درخشان

مهندس ابوالفضل حسینی